VTIPY CITÁTY OBRÁZKY VIDEA PŘÁNÍ SMSKY MEME Návštěvní kniha
Přihlášení uživatele
Kategorie
Vtipné básničky(93)Vtipné texty(67)Bezdomovci(169)Blondýnky(1125)Cestování(386)Děti(448)Doktoři(772)Důchodci(123)Hádanky(557)Hospodské(644)Chuck Norris(312)Kameňáky(111)Kultura a umění(441)Lordi(268)Muži a ženy(908)Námořníci(219)Národy a menšiny(575)Obchody(338)Ostatní(1963)Pepíček(595)Počítače(119)Policajti(536)Práce(175)Škola(1491)Sporty a soutěže(231)Svátky a oslavy(140)Vojenské(451)Ze života(379)Zločin(246)Zvířata(589)
X

Registrace nového uživatele

X

Zapomenuté heslo

Vtipy o zvířatech - 589 zajímavých

Zobrazeno: 310 - 320 z 581
Počet vtipů na stránce: 10 20 50 100
<< < 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 59 > >>
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
V parku: „Slečno, to jsou vaše štěňátka?”
„Jéžišmarjá ne, vy zoofile!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17336/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Malá rybička najde na dně moře dvacetikorunu a ukazuje ji mámě rybě: „Mami, co to je?”
„To je život,” odpoví stará ryba tajuplně.
„Život?” diví se rybička.
„Ano, život,” praví máma ryba. „Až tě jednou někdo uloví, dej mu tenhle lesklý plíšek a pustí tě na svobodu!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/13774/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Hraje pes v baru bravurně na piáno. Mírně podroušený host navrhne majiteli: „Proč ho nedáte na konzervatoř?”
„Chtěl jsem, ale on chce studovat na doktora!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/13281/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Na běžeckém přeboru brouků se ptají favorizovaného sekáče: „Věříte ve vítězství v dnešním závodě?”
„Ano,” odpovídá sekáč, „ale ještě nevím, která noha poběží.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/13251/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
„Máte piraně?”
„Proč je potřebujete?”
„Na výchovu naší kočky - včera vychytala všechny rybičky z akvária.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/12705/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Zajíci si hrajou na louce, když uslyší křik: „Utíkejte, jdou ožralí lesníci!”
„Neplaš, ty nás netrefí.”
„To ne, ale pozvrací nás.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/12468/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Jde zajíček po lese a najde pistoli. Hned mu stoupne sebevědomí, tak se vydá za medvědem. Před jeho brlohem zakřičí: „Hej, medvěde! Pojď okamžitě ven! Nasral jsem ti před brloh! Buď to sežereš... nebo to radši sežeru sám!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/11918/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Jde pytlák po lese a na rameni nese zastřeleného jelena. Zastaví ho myslivec a ptá se ho: „Pytláku, co to máš na rameni?”
Pytlák říká: „Nic.”
Myslivec na to: „A na tom druhém?”
Pytlák vykřikne: „Ááá, fuuj, jelen.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/11871/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Po obloze letí dva majestátní sokolové a jeden při letu povídá druhému: „Měli bychom si pořídit něco na ježdění - slyšel jsem, že se bude konat všesokolský sjezd.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/10898/
Hodnocení: 2.67 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Jak probíhá milostná předehra u raků?
Svlékají svou vnější kostru.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/10855/
<< < 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 59 > >>

Další výběr
Náhodný vtip
Československo v otázkách a odpovědích 1968: - proč vši nesvětélkují jako světlušky? - aby imperialisté nemohli pozorovat noční přesuny Rudé armády na našem území. 1970: - je vůbec nějaký rozdíl mezi rozhlasem a novinami? ano, zásadní. Zkuste zabalit slanečka do rádia... 1971: - proč už se v Československu nezdraví "práci čest"? - protože ti prověření ztratili čest a ti neprověření práci. 1980: - mají tři barvy na československé vlajce nějaký hlubší smysl? - ano, mají: bílí dřou na červené, až jsou z toho modří. 1985: - je pravda, že sovětská branná moc je rozdělena na dvě složky? - ano, jedná se o složku bojovou a složku válečnou. Bojová složka je na sovětsko-čínských hranicích a bojí se, zatímco válečná je u nás a válí se. 1986: - co bychom měli, kdyby neexistovala RVHP? - v principu všechno. - lze nějak specifikovat jednotlivé roky pětiletého plánu? - lze: (1) úspěch, (2) spěch, (3) pech, (4) Ech..., (5) Ch! - je pravda, že se bude do Československa dovážet holandský špenát? - ano, protože obsahuje přece jen víc železa než sovětská ruda. 1988: - je pravda, že se budou zvyšovat mzdy? - ano, ale podle abecedního pořádku: (A) armáda, (B) bezpečnost, (C) cenzoři, (D) dost. - je pravda, že nový model škodovky bude bez volantu a brzd? - ano. Řízení obstará strana, a brzdit bude SSSR. - četli jsme, že jistý farmář z Texasu měl tak velké pastviny, že je nedokázal za celý den automobilem objet. Je něco podobného možné i u nás? - ano; s kterýmkoli z našich automobilů. - jak se řekne "přestavba" japonsky? - šibetijakeši. 1995: - víte něco o výměně telegramů mezi Ruskem a Kubou? - jistě: Kuba: celá země hladoví, pošlete obilí! Rusko: utáhněte si opasky. Kuba: pošlete opasky!

Odkaz na vtip
l

Kolik je Vám let ?

10 a méně - 848x (9.8 %) 11 - 20 - 4443x (51.6 %) 21 - 30 - 801x (9.3 %) 31 - 40 - 616x (7.1 %) 41 - 50 - 583x (6.8 %) 51 - 60 - 508x (5.9 %) 61 a více - 818x (9.5 %)
Celkem hlasovalo: 8617
Zajímavé:
Užij si pořádnou zábavu - pronájem party stanů pro každou správnou akci.

Vtipná trička s potiskem. Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.

Telefonáty od pojišťoven jsou jako špatný vtip – každý to zná, ale nikdo je nechce. Spočítej si autopojištění online a nech je v klidu.

Proč pojišťovák radši nehraje schovávanou? Protože ho stejně najdou v telefonu. Sjednej si povinné ručení jednoduše online a užij si klid bez nečekaných hovorů.

Prejsť na Blog
Facebook

Twitter