VTIPY CITÁTY OBRÁZKY VIDEA PŘÁNÍ SMSKY MEME Návštěvní kniha
Přihlášení uživatele
Kategorie
Vtipné básničky(93)Vtipné texty(67)Bezdomovci(169)Blondýnky(1125)Cestování(386)Děti(448)Doktoři(772)Důchodci(123)Hádanky(557)Hospodské(644)Chuck Norris(312)Kameňáky(111)Kultura a umění(441)Lordi(268)Muži a ženy(908)Námořníci(219)Národy a menšiny(575)Obchody(338)Ostatní(1963)Pepíček(595)Počítače(119)Policajti(536)Práce(175)Škola(1491)Sporty a soutěže(231)Svátky a oslavy(140)Vojenské(451)Ze života(379)Zločin(246)Zvířata(589)
X

Registrace nového uživatele

X

Zapomenuté heslo

Vtipy o cestování - 386 zajímavých

Zobrazeno: 140 - 150 z 384
Počet vtipů na stránce: 10 20 50 100
<< < 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 39 > >>
Hodnocení: 3.19 | Hlasovalo: 7
Děkujeme za Vaše hodnocení
Šofér zastaví stopařce a cestou se jí ptá: „Slečno a to se nebojíte stopovat? Co kdyby po vás řidič něco chtěl?”
„No lepší dvacet centimetrů v těle než dvacet kilometrů v nohách!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/10565/
Hodnocení: 3.17 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
O její dovolené na riviéře psali v novinách: „Čekala, že ji někdo poctivě požádá o ruku, a zatím ji žralok násilně připravil o nohu.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/13820/
Hodnocení: 3.17 | Hlasovalo: 2
Děkujeme za Vaše hodnocení
Zadržený řidič se nesměle zeptá policisty: „Vy jste policajt?”
„Jo.”
„Strážce pořádku?”
„Jo, co má být?”
„Tak byste se měl radši zajet podívat na skládku za městem, tam se vám to s tím pořádkem nějak vymklo z rukou!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/11300/
Hodnocení: 3.13 | Hlasovalo: 3
Děkujeme za Vaše hodnocení
Stojí auto bez cedulky na místě pro invalidy, jde okolo policajt a zlobí se na řidiče: „Nevidíte toho panáčka?!”
„No a?” namítne chlap. „Sedí na záchodě... a já nutně potřeboval na velkou!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17357/
Hodnocení: 3.13 | Hlasovalo: 3
Děkujeme za Vaše hodnocení
„Umíte plavat?”
„Ano.”
„A kde jste se to naučil?”
„Ve vodě.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/16883/
Hodnocení: 3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Řidič telefonuje za jízdy z mobilu: „Ahoj Máři. Kde sakra jsem? No, zrovna jedu na Kubu... Kurňa, Kubo, z cesty!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17964/
Hodnocení: 3 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Ve vlaku jede ve spacím kupé muž a žena. Někdo udělal chybu a dal je omylem do společného dvoulůžkového kupé. Večer zhasnou a jdou si lehnout. Žena předstírá, že jde spát, muž se převaluje a nemůže usnout. Po chvíli říká: „Poslyšte, co kdybychom si pro dnešek zahráli na manžele?”
„No jak si to představujete, vždyť to přeci nejde!”
„Ale vždyť je to jen tak, taková hra.”
Žena si to chvíli rozmýšlí, pak svolí a začne slézat z postele. V tu chvíli ji muž zarazí a říká: „No tak, ženo, zabrzdi, vem si na sebe ten župan nazpátek a skoč mi do jídeláku pro dvě piva!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17619/
Hodnocení: 3 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Synek se chlubí rodičům novým autem: „Tohle auto má pod kapotou přes 400 koní!”
Maminka říká: „Tak proto jezdíš jako splašenej...”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17218/
Hodnocení: 3 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
„Slyšel jsem, že australské silniční vlaky mají na začátku jakési radlice, kterými odstraňují z cesty zvědavé klokany a zanechávají tak po sobě doslova jatka,” nadhodí jeden z návštěvníků besedy o Austrálii.
„Ano, to je pravda,” přitaká zasvěcený cestovatel, „ale záleží, z jakého úhlu se na to díváte - pro mnohé místní je to hostina.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/16747/
Hodnocení: 3 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Od 1.1. 2007 budou zavedeny nové, přísnější tresty pro řidiče s alkoholem v krvi. Pokud se podezření prokáže, řidiči bude na místě odebrán řidičák a bude muset znovu udělat autoškolu, s tím háčkem, že ji bude muset zvládnout ožralý.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/15337/
<< < 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 39 > >>

Další výběr
Náhodný vtip
„To mi vysvětli, Karle,” ptá se štamgast v hospodě svého kamaráda, „jak jsi dokázal svojí ženě vysvětlit hokej. Že bych to na tu svou taky zkusil.”
„To máš tak, Franto,” odpovídá Karel. „Musíš prostě mluvit jejím jazykem. Vem si třeba včerejší utkání. Proč jsme vyhráli? Protože náš útok to protihráčům pěkně zavařil, když si pohazoval s pukem jako s horkým bramborem. Pak jeden z nich vypekl našeho hráče, takže musel jít vychladnout na lavičku. A zatímco tam kvasil, naši za ty dvě minuty soupeře pořádně podusili. Oni navíc stejně měli obranu jako cedník a pořád chodili kolem horké kaše, takže se nesměli divit, když tam dal Rachna Kachna ten gól jako po másle a udělal z jejich brankáře troubu.”

Odkaz na vtip
l

Kolik je Vám let ?

10 a méně - 848x (9.8 %) 11 - 20 - 4443x (51.6 %) 21 - 30 - 801x (9.3 %) 31 - 40 - 616x (7.1 %) 41 - 50 - 583x (6.8 %) 51 - 60 - 508x (5.9 %) 61 a více - 818x (9.5 %)
Celkem hlasovalo: 8617
Zajímavé:
Užij si pořádnou zábavu - pronájem party stanů pro každou správnou akci.

Vtipná trička s potiskem. Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.

Telefonáty od pojišťoven jsou jako špatný vtip – každý to zná, ale nikdo je nechce. Spočítej si autopojištění online a nech je v klidu.

Proč pojišťovák radši nehraje schovávanou? Protože ho stejně najdou v telefonu. Sjednej si povinné ručení jednoduše online a užij si klid bez nečekaných hovorů.

Prejsť na Blog
Facebook

Twitter