VTIPY CITÁTY OBRÁZKY VIDEA PŘÁNÍ SMSKY MEME Návštěvní kniha
Přihlášení uživatele
Kategorie
Vtipné básničky(93)Vtipné texty(67)Bezdomovci(169)Blondýnky(1125)Cestování(386)Děti(447)Doktoři(772)Důchodci(123)Hádanky(557)Hospodské(644)Chuck Norris(312)Kameňáky(111)Kultura a umění(441)Lordi(268)Muži a ženy(908)Námořníci(219)Národy a menšiny(575)Obchody(338)Ostatní(1963)Pepíček(595)Počítače(119)Policajti(536)Práce(175)Škola(1491)Sporty a soutěže(231)Svátky a oslavy(140)Vojenské(451)Ze života(379)Zločin(246)Zvířata(589)

Animované filmy, které vás budou bavit

Animované filmy se řadí mezi nejoblíbenější filmový žánr, který svou ojedinělostí okouzlí každé dítě, ale i nejednoho dospěláka. Kouzlo animovaných filmů spočívá ve vytvoření roztomilých mluvících stvoření, které vytvořila pouhá lidská fantazie. Přinášíme seznam nejlepších animovaných filmů, které sklidily úspěch u milionů lidí a zalíbí se i těm, kteří animované pohádky vůbec nevyhledávají. Znáte je všechny?

10 tipů na nejoblíbenější a nejlepší animované filmy

Přesvědčte se o tom, že animované filmy nemusí být určeny pouze dětem. Tyto animované filmy pro děti zaručeně zabaví každé dítě, ale pobaví i dospělého.

Coco

Vtipný animovaný film o Migelovi, který se za neuvěřitelných okolností ocitne v říši mrtvých. Na jeho cestě ho doprovází psí rošťák Dante, který se tak dostal do psího ráje plného kostí v podobě kostlivců.  Vrátí se Migel z říše mrtvých nebo tam zůstane navždy?

Shrek

Zlý zelený obr žije poklidným životem do doby, než pozná nejukecanějšího oslíka všech dob. Rázem tak začne jejich dobrodružství. Shrek se díky své popularitě dočkal několik dalších pokračování. A jaká dobrodružství Shrek zažije?

Jak vycvičit draka

Příběh o kouzelném světě draků a drsných Vikingů, jehož hlavním hrdinou je syn náčelníka Škyták, který však nedokáže zapadnout mezi ostatní. Podaří se mu nakonec zapadnout?

Hledá se Nemo

Rybí dobrodružství zvídavého Nema, který se z hlubin oceánu rázem ocitne v akváriu. Na jeho záchranu se tak musí vydat jeho otec Marlin. Vrátí se Nemo zpátky do oceánu nebo se jeho domovem stane navždy akvárium?

Ratatouille

Příběh roztomilého krysáka Remyho, který sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské restauraci. Copak krysa se může stát kuchařem?

Příšerky s.r.o.

Do světa příšerek a strašidel se nedopatřením dostane holčička Boo, která si získá srdce nejobávanějšího strašidla Jamese P. Sullivana a jeho nejlepšího přítele Mika Wazowskiho. Co se však bude dít dál?

Zootropolis: Město zvířat

Ve velkolepém městě Zootropolis žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa, kterým je umožněno stát se kýmkoli. Optimistická králičí slečna Judy Hopkavá však zjišťuje, že pracovat v policejním sboru není žádná legrace. Zvládne Judy být dobrou policistkou?

TIP: Práce v české republice: současný pohled na trh práce

Doba ledová

Zvířecí tým, složený z mamuta, tygra a lenochoda nalézá na své dobrodružné cestě roztomilé lidské batole, které se pokusí vrátit rodičům, ale tak snadné to nebude. Doba ledová si díky oblibě diváků vysloužila pokračování. Jaké dobrodružství je dále čeká?

Vzhůru do oblak

Starý prodejce balonků přiváže na svůj domek tisíce balonků a odletí tak poznávat divočinu Jižní Ameriky. Potají se však k němu připojil osmiletý Russell, původce jeho nočních můr. Získá si nakonec Russell staříkovo srdce?

Úžasňákovi

Mr. Úžasný býval jedním z největších superhrdinů všech dob, avšak svůj oblek musel pověsit na hřebík již před patnácti lety. Vše se změní ve chvíli, kdy ho tajemný kontakt pošle na vzdálený ostrov. S rodinou Úžasňákových je možné se setkat i v pokračování. Jakých tajných misí se tato rodina dočká?

K žebříčku nejlepších animovaných filmů měli blízko ještě Madagaskar a V hlavě, které si tak zaslouží pozornost.

Animované filmy pro holky

Navíc přinášíme 3 tipy na nejlepší animované pohádky speciálně pro holky.

  1. Ledové království
  2. Na vlásku
  3. Rebelka

Animované filmy pro kluky

A aby nebyli ošizeni ani kluci, tak zde jsou k dispozici 3 tipy na nejoblíbenější animáky speciálně pro kluky.

  1. VALL-I
  2. Auta
  3. Toy Story: Příběh hraček

Poznejte ty nejlepší dětské filmy. Mrkněte i na animované filmy 2018, které právě spatřily světlo světa, na našem webu.

X

Registrace nového uživatele

X

Zapomenuté heslo

Další výběr
Náhodný vtip
Znaky na brnění sloužily místo dresů.

Odkaz na vtip
l

Kolik je Vám let ?

10 a méně - 846x (9.8 %) 11 - 20 - 4437x (51.6 %) 21 - 30 - 800x (9.3 %) 31 - 40 - 613x (7.1 %) 41 - 50 - 583x (6.8 %) 51 - 60 - 506x (5.9 %) 61 a více - 816x (9.5 %)
Celkem hlasovalo: 8601
Zajímavé:
Užij si pořádnou zábavu - pronájem party stanů pro každou správnou akci.

Vtipná trička s potiskem. Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.
Autobazar s nabídkou více než 25 tisíc vozů a cenovým zvýhodněním až 15.000 Kč
Zkus i automaty zdarma.

Sjednejte povinné ručení online během několika minut a ušetřete tisíce korun ročně na pojištění auta.
Máme pro Vás k dispozici online kalkulačku pojištění auta. Vyberte si nejvýhodnější povinné ručení bez nutnosti telefonování.

Prejsť na Blog
Facebook

Twitter