VTIPY CITÁTY OBRÁZKY VIDEA PŘÁNÍ SMSKY MEME Návštěvní kniha
Přihlášení uživatele
Kategorie
Vtipné básničky(93)Vtipné texty(67)Bezdomovci(169)Blondýnky(1125)Cestování(386)Děti(446)Doktoři(772)Důchodci(123)Hádanky(557)Hospodské(644)Chuck Norris(311)Kameňáky(111)Kultura a umění(441)Lordi(268)Muži a ženy(908)Námořníci(219)Národy a menšiny(575)Obchody(338)Ostatní(1963)Pepíček(595)Počítače(119)Policajti(536)Práce(175)Škola(1491)Sporty a soutěže(231)Svátky a oslavy(140)Vojenské(451)Ze života(379)Zločin(246)Zvířata(589)

Děkujeme za Vaše hodnocení
Levý křídelní útočník Jan Hlaváč ztratil puk v útočném pásmu soupeře a utkání muselo být na několik minut přerušeno, dokud se kotouč nenašel.
To se mi líbí
Rozhodčí s pukem v ruce přehlédne situaci na ledové ploše a domácí dostanou nešťastný gól. Když se chystá provést vhazování, přijede k němu kapitán domácího mužstva a žádá: „Prosím o minutu ticha!”
Rozhodčí vyhoví. Zapíská, hráči se napřímí a diváci povstanou. Když celý ceremoniál skončí, ptá se rozhodčí kapitána: „Promiňte, ale komu jsme vlastně vzdávali poctu?”
„Když nebudete správně pískat, tak vám!”
Víte, proč nemůžou hokejisté držet slovo?
Dostali by za to dvě minuty.
TV TIP: Rosa na kolejích - horor z produkce NHL.
Hokejisté vyjedou na led a zírají.
„Jaktože je prázdnej stadion?!”
Volá na ně generální manažer: „To je v pořádku, hoši, všichni fanoušci jsou na Facebooku...”
Jana jde se svým chlapem, hokejovým fanatikem, poprvé na zápas a po skončení utkání si zaťuká na čelo a povídá mu: „Vy chlapi jste ale blbci. Přes dvě hodiny se tady klepete, aby některý z protihráčů netrefil naši branku a ani vás nenapadne ji něčím zatarasit!”
„Jsem volný hráč,” prohlásil hokejista a uletěl.
Spoluhráči se zlobí na sebevědomého kanonýra, který vůbec nepřihrává: „Co ti to sobectví přinese?”
„Art Ross Trophy.”
Hokejisté Pardubic posilují, k týmu se připojil zápasník v sumo.
Před zápasem se mezi sebou hecují hokejisté z dvou konkurenčních týmů.
„Nemáte na nás,” chvástají se domácí, „narozdíl od vás hrajeme srdcem!”
„To na nás spíš nemáte vy,” oponují jim hosté, „my hrajeme hokejkama!”

Další výběr
Náhodný vtip
Vedoucí zjistí, že cikáni jen kouří a nic nedělají, tak povolí kouření jen o přestávce. Hned druhý den za ním přijde Dežo a hovoří za všechny: „Pán vedoucí, a co budeme dělat mimo přestávku, když nesmíme kouřit?”

Odkaz na vtip
l

Kolik je Vám let ?

10 a méně - 844x (9.8 %) 11 - 20 - 4435x (51.7 %) 21 - 30 - 798x (9.3 %) 31 - 40 - 611x (7.1 %) 41 - 50 - 581x (6.8 %) 51 - 60 - 503x (5.9 %) 61 a více - 814x (9.5 %)
Celkem hlasovalo: 8586
Zajímavé:
Užij si pořádnou zábavu - pronájem party stanů pro každou správnou akci.

Vtipná trička s potiskem. Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.
Autobazar s nabídkou více než 25 tisíc vozů a cenovým zvýhodněním až 15.000 Kč
Zkus i automaty zdarma.

Sjednejte povinné ručení online během několika minut a ušetřete tisíce korun ročně na pojištění auta.
Máme pro Vás k dispozici online kalkulačku pojištění auta. Vyberte si nejvýhodnější povinné ručení bez nutnosti telefonování.