VTIPY CITÁTY OBRÁZKY VIDEA PŘÁNÍ SMSKY MEME Návštěvní kniha
Přihlášení uživatele
Kategorie
Vtipné básničky(93)Vtipné texty(67)Bezdomovci(169)Blondýnky(1125)Cestování(386)Děti(448)Doktoři(772)Důchodci(123)Hádanky(557)Hospodské(644)Chuck Norris(312)Kameňáky(111)Kultura a umění(441)Lordi(268)Muži a ženy(908)Námořníci(219)Národy a menšiny(575)Obchody(338)Ostatní(1963)Pepíček(595)Počítače(119)Policajti(536)Práce(175)Škola(1491)Sporty a soutěže(231)Svátky a oslavy(140)Vojenské(451)Ze života(379)Zločin(246)Zvířata(589)
X

Registrace nového uživatele

X

Zapomenuté heslo

Nejhodnocenější vtipy

Zobrazeno: 8940 - 8950 z 14510
Počet vtipů na stránce: 10 20 50 100
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Mladá dáma říká svému příteli: "Miláčku…, já jsem to ještě nedostala." Mladík v klidu odpoví: "Ale já jsem Ti nic neposílal…"
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1879/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
- Pane doktore me uhniva.
- Ukazte...
- Chlape co s tim mate, vylezte na zidli, hmm pekny, skocte dolů. No vidite upadlo to samo.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1876/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Vedec tleskne a pavouk vyskoci.
Vedec mu utrhne druhou nohu tleskne a pavouk vyskoci.
Vedec mu utrhne treti nohu tleskne a pavouk stezi, ale opet vyskoci.
Vedec mu utrhne ctvrtou nohu tleskne a pavouk se ani nehne.
Vysledne poznani zni takto:
Kdyz pavoukovi utrhnete ctyri nohy ohluchne.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1872/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Vědci v bývalém SSSR vymysleli přísně utajovanou vakcínu. Po její aplikaci mrtvole můžete s touto mrtvolou ještě 10 minut hovořit. Bohužel se nepodařilo dořešit problém, že mrtvola neodpovídá.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1853/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Sedí dvě mouchy na žiletce a jedna povídá té druhé: posuň se
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1839/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Studentka přijde pozdě na hodinu. A profesor se ptá:
"Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1831/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Přijde chlap do Tabáku se zapálenou cigaretou. Žena za pultem mu povídá: "Ale pane tady se nekouří" Chlap na ni tak udiveně kouká a povídá: "Prodáváte tady cigarety, tak se tady snad kouřit může ne?" Žena odpoví: "V drogerii taky prodávaj šprcky a taky se tam neprcá."
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1808/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Kdo jinému jámu kopá...
Zpravidla je hrobníkem.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1804/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Co dokazou bez problemu dva chlapi i dve zensky?
Ctyri chlapi to dokazou bez problemu, ale ctyri zensky z velkyma obtizema.
Osm chlapu to dovede bez potizi, ale osm zenskych to urcite nedokaze......?


Cuurat do jednoko kyybla.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1799/
Hodnocení: 3.25 | Hlasovalo: 1
Děkujeme za Vaše hodnocení
Babička řekla: "Bez práce nejsou koláče" a umřela hlady!
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/1798/

Další výběr
Náhodný vtip
„To mi vysvětli, Karle,” ptá se štamgast v hospodě svého kamaráda, „jak jsi dokázal svojí ženě vysvětlit hokej. Že bych to na tu svou taky zkusil.”
„To máš tak, Franto,” odpovídá Karel. „Musíš prostě mluvit jejím jazykem. Vem si třeba včerejší utkání. Proč jsme vyhráli? Protože náš útok to protihráčům pěkně zavařil, když si pohazoval s pukem jako s horkým bramborem. Pak jeden z nich vypekl našeho hráče, takže musel jít vychladnout na lavičku. A zatímco tam kvasil, naši za ty dvě minuty soupeře pořádně podusili. Oni navíc stejně měli obranu jako cedník a pořád chodili kolem horké kaše, takže se nesměli divit, když tam dal Rachna Kachna ten gól jako po másle a udělal z jejich brankáře troubu.”

Odkaz na vtip
l

Kolik je Vám let ?

10 a méně - 848x (9.8 %) 11 - 20 - 4443x (51.6 %) 21 - 30 - 801x (9.3 %) 31 - 40 - 616x (7.1 %) 41 - 50 - 583x (6.8 %) 51 - 60 - 508x (5.9 %) 61 a více - 818x (9.5 %)
Celkem hlasovalo: 8617
Zajímavé:
Užij si pořádnou zábavu - pronájem party stanů pro každou správnou akci.

Vtipná trička s potiskem. Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.
Autobazar s nabídkou více než 25 tisíc vozů a cenovým zvýhodněním až 15.000 Kč
Zkus i automaty zdarma.

Telefonáty od pojišťoven jsou jako špatný vtip – každý to zná, ale nikdo je nechce. Spočítej si autopojištění online a nech je v klidu.

Proč pojišťovák radši nehraje schovávanou? Protože ho stejně najdou v telefonu. Sjednej si povinné ručení jednoduše online a užij si klid bez nečekaných hovorů.

Prejsť na Blog
Facebook

Twitter