VTIPY CITÁTY OBRÁZKY VIDEA PŘÁNÍ SMSKY MEME Návštěvní kniha
Přihlášení uživatele
Kategorie
Vtipné básničky(93)Vtipné texty(67)Bezdomovci(169)Blondýnky(1125)Cestování(386)Děti(448)Doktoři(772)Důchodci(123)Hádanky(557)Hospodské(644)Chuck Norris(312)Kameňáky(111)Kultura a umění(441)Lordi(268)Muži a ženy(908)Námořníci(219)Národy a menšiny(575)Obchody(338)Ostatní(1963)Pepíček(595)Počítače(119)Policajti(536)Práce(175)Škola(1491)Sporty a soutěže(231)Svátky a oslavy(140)Vojenské(451)Ze života(379)Zločin(246)Zvířata(589)
X

Registrace nového uživatele

X

Zapomenuté heslo

Nejhodnocenější vtipy

Zobrazeno: 1630 - 1640 z 14510
Počet vtipů na stránce: 10 20 50 100
Hodnocení: 3.35 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Blondýnka se podivila na veřejných záchodcích: „Óóch, tady je ale mužů. To sem nechodí žádné ženy?”
„Nechodí,” vrtí hlavou uklízečka. „Jste totiž na pánských!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/15393/
Hodnocení: 3.35 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Sedí ptáček na cestě a je mu zima. Přijde k němu kráva a posere ho. Přiběhne kočka, vyhrabe ho a sežere.
Z toho plyne: Není každý nepřítel, kdo se na tebe vysere. A přítel není každý, kdo tě z toho vyhrabe!
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/10265/
Hodnocení: 3.35 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Bezdomovec na Václaváku zdraví cizince: „Welcome to my living room!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/10222/
Hodnocení: 3.35 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Velká Čínská zeď byla původně postavena proto, aby zabránila Chuck Norrisovi vstoupit do Číny. Žalostně selhala.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/5767/
Hodnocení: 3.35 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
V rusku mají na armádních vysílačkách napsáno: PAMATUJ! CHUCK NORRIS NASLOUCHÁ!
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/5753/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Neuvěřitelné


Měsíc svítí jako saze na jelito s tvarohem,
bleskurychle pomaloučku vyjel rychlík za rohem.
Uvnitř lidé v sedě stáli a mlčky se bavili,
o tom jak střelený zajíc pěkně krasobrusli v obilí.
Mladý černovlásý blonďák pleš si česal hřebenem,
na lavičce bledě modře na červeno natřené.
A zatím kdesi na jabloni, jakje vidět z doslechu,
Jarní švestky jako loni zrály místo ořechů.....
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/19758/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Milionářka přistihne v kuchyni služku s nějakým mladíkem. Vyhodí ho z domu a pak se ptá své služebné: „Heleno, co to bylo za člověka?”
„Můj bratr, paní.”
„A jak se jmenuje?” zajímá se paní domu.
„Říkal, že Petr.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17748/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Víte, kde na světě mají nejtrefnější pojmenování pro policajty?
V anglicky mluvících zemích. Tam jim říkají POLICE - protože jsou to dřeva.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17571/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Blondýnku v Praze zastavil cizinec a ptal se jí na cestu k orloji. Blondýnka mu ji ochotně popsala a potom se zeptala: „A odkud vy vlastně jste?”
„Z Austrálie.”
„To vám nevěřím!”
„A proč ne?”
„Kdybyste byl pravý Australan, musel byste u nás chodit po rukách!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17545/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Přijde chlápek do obchodu se softwarem a ptá se: „Máte Windows 98?”
Prodavač se podiví: „Jste blázen?”
Zákazník na to: „Je to součástí licenčních podmínek?”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/16033/

Další výběr
Náhodný vtip
Na lodi cestuje kouzelník a občas předvádí cestujícím všelijaké triky. Jednou sáhne do klobouku a vytáhne králíka. „To znám!“ ozve se vzadu čísi hlas. Všichni se otočí a vidí papouška starého kormidelníka Fromma. Kouzelník si trochu zmateně vypůjčí od přítomného kapitána hodinky, vloží je do klobouku, mávne hůlkou a hodinky zmizí. Pak sáhne jedné dámě do ucha a za všeobecného smíchu vytáhne kapitánovy hodinky. „To znám!“ ozve se vzadu opět papoušek. Kouzelník zneklidněně mávne hůlkou a začne z klobouku vytahovat pestrobarevné šátky, jeden za druhým, až jich je plné jeviště. „To znám!“ zakřičí zezadu zase papoušek. Po několika okamžicích váhání se odhodlá kouzelník ke svému největšímu číslu. Vyzve jednoho z diváků, aby vyšel na jeviště, zahalí ho do těžké černé látky, spoutá řetězem, kdo chce z přítomných pánů, může převázat diváka i svou vlastní kravatou, aby byl jakýkoliv podvod vyloučen ... A ještě než stačí kouzelník mávnout svojí hůlkou, otřese strašlivý výbuch lodního kotle celou lodí. Stěžně praskají, paluba se bortí, loď se beznadějně rozpadá! Do křiku vyděšených cestujících tleská papoušek křídly a volá: „To neznám! To neznám!“

Odkaz na vtip
l

Kolik je Vám let ?

10 a méně - 848x (9.8 %) 11 - 20 - 4443x (51.6 %) 21 - 30 - 801x (9.3 %) 31 - 40 - 616x (7.1 %) 41 - 50 - 583x (6.8 %) 51 - 60 - 508x (5.9 %) 61 a více - 818x (9.5 %)
Celkem hlasovalo: 8617
Zajímavé:
Užij si pořádnou zábavu - pronájem party stanů pro každou správnou akci.

Vtipná trička s potiskem. Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.

Telefonáty od pojišťoven jsou jako špatný vtip – každý to zná, ale nikdo je nechce. Spočítej si autopojištění online a nech je v klidu.

Proč pojišťovák radši nehraje schovávanou? Protože ho stejně najdou v telefonu. Sjednej si povinné ručení jednoduše online a užij si klid bez nečekaných hovorů.

Prejsť na Blog
Facebook

Twitter