VTIPY CITÁTY OBRÁZKY VIDEA PŘÁNÍ SMSKY MEME Návštěvní kniha
Přihlášení uživatele
Kategorie
Vtipné básničky(93)Vtipné texty(67)Bezdomovci(169)Blondýnky(1125)Cestování(386)Děti(448)Doktoři(772)Důchodci(123)Hádanky(557)Hospodské(644)Chuck Norris(312)Kameňáky(111)Kultura a umění(441)Lordi(268)Muži a ženy(908)Námořníci(219)Národy a menšiny(575)Obchody(338)Ostatní(1963)Pepíček(595)Počítače(119)Policajti(536)Práce(175)Škola(1491)Sporty a soutěže(231)Svátky a oslavy(140)Vojenské(451)Ze života(379)Zločin(246)Zvířata(589)
X

Registrace nového uživatele

X

Zapomenuté heslo

Nejlepší vtipy

Zobrazeno: 4380 - 4400 z 14510
Počet vtipů na stránce: 10 20 50 100
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Milionářka přistihne v kuchyni služku s nějakým mladíkem. Vyhodí ho z domu a pak se ptá své služebné: „Heleno, co to bylo za člověka?”
„Můj bratr, paní.”
„A jak se jmenuje?” zajímá se paní domu.
„Říkal, že Petr.”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17748/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Víte, kde na světě mají nejtrefnější pojmenování pro policajty?
V anglicky mluvících zemích. Tam jim říkají POLICE - protože jsou to dřeva.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17571/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Blondýnku v Praze zastavil cizinec a ptal se jí na cestu k orloji. Blondýnka mu ji ochotně popsala a potom se zeptala: „A odkud vy vlastně jste?”
„Z Austrálie.”
„To vám nevěřím!”
„A proč ne?”
„Kdybyste byl pravý Australan, musel byste u nás chodit po rukách!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17545/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Přijde chlápek do obchodu se softwarem a ptá se: „Máte Windows 98?”
Prodavač se podiví: „Jste blázen?”
Zákazník na to: „Je to součástí licenčních podmínek?”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/16033/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Víte, jak udělat na hnědém podkladě červenou věcí bílou tečku?
Dáte černochovi do zadku ředkvičku a ukousnete si.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/15945/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Zvláštní komise Senátu provedla podrobné zkoumání a zjistila, že americké tanky jsou odolné pouze americkým zbraním. Ta samá komise před časem v průběhu vyšetřování okolo sestřelení F-117 Stealth v Jugoslávii zjistila, že letouny Stealth jsou neviditelné pouze pro americké radary.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/15392/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Chuck Norris umí dělit nulou.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/5770/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 9
Děkujeme za Vaše hodnocení
Jede blondýna autem a zastaví jí policajt. "Řidičský průkaz, slečno." Blondýna hledá v kabelce, ale nechápe co po ní policajt vlastně chce. "To je takový to, kde máte fotku," dodává policajt a blondýna z kabelky s úlevou vytahuje zrcátko. Podává ho policajtovi a ten zasalutuje. "Promiňte, já nevěděl, že jste taky příslušník."
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/129/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Babička se ptá Pepíčka : Pepíčku chodíš rád do školy? Pepíček odpoví: Ano babi chodím rád do školy i ze školy jen to mezi tím mě nebaví.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/19760/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Jede na kole Pepíček do obchodu a třiskne dveřmi třiskne kolem a zakřičí chci kondom!!
A pani prodavačka řekne 1. Dveřmi se netřiska 2. Kolem se netřiska a 3. Kondom vam nemužu prodat ! A Pepíček řekne: 1. Kolo je moje 2. Dveře to nebolí a 3. Šukam já ne ty !
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/19141/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Chuck Norris se narodil dříve, než jeho rodina
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/19019/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Když se to vyhodí nahoru, je to hnědé a když to spadne dolů, je to bagr. Co je to? Kinder vejce.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/18910/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Dopravní policista na noční hlídce sděluje do vysílačky znepokojující zprávu: „Náčelníku, dějí se tu divné věci! Tak třeba teď, jede proti mně jen polovina auta!”
„Polovina auta?” nevěřícně si opakuje náčelník.
„Ano!” vykřikne policajt. „A teď se to auto dokonce proměnilo na motorku!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/18151/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Proč policajti otevírají všechny dveře, když startují služební vůz?
Aby mohl naskočit motor.
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/17486/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
„Haló, je to 44 444? Zavolejte prosím 155, nejde mi vyndat prst z číselnice telefonu!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/16989/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Velitel rozkazuje policistům po telefonu: „Všechno tam zajistěte!”
Chvíli nic a pak se ve sluchátku ozve: „To si z nás snad ti mafiáni dělají legraci. Máme všechno zajistit a oni klidně odjistí granát!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/16820/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Ucítil náhlou ostrou bolest v břiše.
„Asi umřu!” prohlásil tichým hlasem, bílý jako stěna a vypustil ducha.
Měl zaražené větry...
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/16415/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Sluha se ptá lorda: „Sire, vaše lady právě zemřela. Mám objednat u pohřebního ústavu kremaci, nebo pohřeb?”
„Jean,” praví tajemně lord, „jak máme velkou zahradu?”
„Malou, pane.”
„A jakou máme popelnici?”
„Velkou, pane.”
Lord vyštěkne: „Tak se tak blbě neptej a zajisti kremaci!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/16139/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
„Jean, líbím se vám?” zeptal se jednoho dne lord.
„Abych byl upřímný, sire, tak nejste můj typ.”
„No dobře, ale proto ještě nemusíte chodit za lady!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/15795/
Hodnocení: 3.3 | Hlasovalo: 4
Děkujeme za Vaše hodnocení
Unavený úředník kráčí z práce. Hrdlo má vyprahlé po celodenní dřině, a tak se rozhodne zajít si za roh na jedno. Vstoupí do hospody, kde ho zarazí pihovaté tváře všech přítomných. Podiví se a zeptá se hostinského, který brunátním hlasem odpoví: „To není, pane, sjezd pihovatejch, to se nám jen nějaké prase právě vysralo do větráku!”
To se mi líbí
https://vysmatej.cz/15712/

Další výběr
Náhodný vtip
Na hot-line zavolala čerstvá uživatelka počítače: Halo, včera jsem si u vaši firmy koupila počítač a myslím, ze je rozbity ... A jak se ta závada projevuje? zeptal se servisní technik. Počitač neustale piska, odpovedela nervozne uzivatelka a prilozila sluchatko telefonu k pocitaci. Hmm, slysim to, potvrdil technik a zmasiroval si mirne ohluchle ucho. Vysoke trrrrr se mu drave zakouslo do bubinku. Je to neprijemne! Ja pocitacum moc nerozumim, mam ho doma prvni den, ale ze s tim budou takove problemy, jsem necekala, zduraznila nastvane uzivatelka. Chapu vas. Muzete mi rici, kdy to piskani zacalo? Ihned, kdyz jsem podruhe zapnula pocitac. Na obrazovce se objevilo nejake hlaseni o tom, ze mam invalidni disk a jeste press any key. Anglicky trochu rozumim, tak jsem zmackla klavesu ... Nemate v mechanice zasunutou disketu? Myslite takove to hranate, placate v te male skvirce? zeptala se opatrne uzivatelka. Ano, presne to mam na mysli. Tak to tam mam. Tak ji vysunte ... pouzijte k tomu ten cudlik, co mate u te skvirky, snazil se srozumitelne popsat postup. Hotovo, vysunuto, zajasala vitezoslavne uzivatelka. Stale to ovsem piska, odvetila zklamane a prilozila sluchatko k pocitaci. Ano, ano, slysim to! Zkuste ted vypnout a znovu zapnout pocitac, poradil slysitelne nervozni technik a chytl se za druhe ohluchle ucho. Bylo slyset jen zvuky startujiciho pocitace a po chvilce se znovu zacalo ozyvat vysoke trrrr. Uz to zase piska, rekla rezignovane uzivatelka. To po telefonu asi nevyresime. Za chvili prijedu k vam a zkusim se na to podivat na miste. To je fajn, budu vas cekat. A ted uz muzu tu klavesu pustit? Jakou klavesu? zeptal se zmateny technik. No, ted uz tam zadne hlaseni press any key nebylo ... Ano ... uz ... tu ... klavesu ... pustte, procedil mezi zuby technik. Jee, uz to nepiska ...

Odkaz na vtip
l

Kolik je Vám let ?

10 a méně - 848x (9.8 %) 11 - 20 - 4443x (51.6 %) 21 - 30 - 801x (9.3 %) 31 - 40 - 616x (7.1 %) 41 - 50 - 583x (6.8 %) 51 - 60 - 508x (5.9 %) 61 a více - 818x (9.5 %)
Celkem hlasovalo: 8617
Zajímavé:
Užij si pořádnou zábavu - pronájem party stanů pro každou správnou akci.

Vtipná trička s potiskem. Náplně do tiskáren
Tonery do tiskáren všech značek. Všechny náplně do tiskáren skladem. Doručení do 24 hodin. Garance nákupu.

Telefonáty od pojišťoven jsou jako špatný vtip – každý to zná, ale nikdo je nechce. Spočítej si autopojištění online a nech je v klidu.

Proč pojišťovák radši nehraje schovávanou? Protože ho stejně najdou v telefonu. Sjednej si povinné ručení jednoduše online a užij si klid bez nečekaných hovorů.

Prejsť na Blog
Facebook

Twitter